O nás

V skratke o nás...

Sme dobrí v tom, čo robíme...

Spoločnosť iFox s.r.o. bola založená v roku 2018, po dlhých skúsenostiach v oblasti IT manažmentu a 3d tlače.

Hlavným profilom firmy je IT manažment počítačov, počítačových sietí a serverov pre firmy a to od samotnej inštalácie až po správu siete a následný servis.

Máme široké skúsenosti aj s OS-x a rovnako vieme poskytnúť servis a inštaláciu na výrobky značky Apple.

Druhou činnosťou firmy sa stala 3D tlač, čo predstavuje import, export a predaj 3d tlačiarní s príslušenstvom. V rámci tohto vznikla webová stránka www.tlaciaren3d.sk, kde poskytujeme nie len priamy predaj, ale všetko, čo je potrebné pre 3d tlač. Ani v tejto sfére nechýba záručný a po záručný servis alebo aj rôzne vylepšenia pre 3d tlačiarne.

Naše služby sú dostupné aj v 2 susedných krajinách: v Českej republike na www.tlaciaren3d.cz a v Maďarskej republike na www.nyomda3d.hu.

Pre klientov máme na našich stránkach blog, aby sme sa podelili s našimi skúsenosťami a radami. Samozrejme nechýba ani support-technická podpora na priame návody a nastavenia našich 3d tlačiarní.

Ako doplnok poskytujeme služby aj v rámci samotnej 3d tlače. Tá spočíva vo výrobe určitých súčiastok a prototypových modelov vo vývoji, ako aj v sériovej výrobe súčiastok a predmetov.  Nechýbajú ani samotné kurzy pre začiatočníkov s 3d tlačou. Kurzy sú u nás dostupné nielen pre deti a dospelých, ale aj pre firmy, inštitúcie a školy.

Na celé naše portfólio, samozrejme, poskytujeme aj poradenské služby.

 V našom Tíme sa nachádza aj oddelenie dropshipingu, kde naše portfólio doplna aj sprava eshopov.

Tu poskytujeme zrealizovanie samotného eshopu az po správu samotného predaja. Pracujeme v jazykoch: slovenčina, maďarčina, angličtina a čeština.

Ako referencie vieme uviesť napríklad eshopy: https://tlaciaren3d.sk  , https://kenderjo.sk https://infrapanelok.hu , https://nyomda3d.hu .

Image

Bianka Liška Lőrincz

iFox s.r.o.

Naše služby...

Ponúkame kvalitné, no dostupné služby pre každého...

Dobrá a kvalitná služba nemusí byť hneď drahá. Dajte nám vedieť čo potrebujeme a spoločne určite nájdeme riešenie.

Export a Import

Sme dovozcom a predajcom 3D tlačiarní, príslušenstva, náhradných dielov a tlačových materiálov. Tlačiarne nie len predávame, ale aj v prípade potreby kompletujeme.

Prototyping

Poskytujeme služby vo výrobe určitých súčiastok a prototypových modelov vo vývoji, ako aj v sériovej výrobe súčiastok a predmetov podľa vášho zadania.

Webdesign

V našom Tíme sa nachádza aj oddelenie pre e-commerce, kde vám vytvoríme e-shop, poskytneme k nemu aj správu a úvodné zaškolenie. Pracujeme v jazykoch: slovenčina, maďarčina, angličtina a čeština. E-shop vieme napojiť na porovnávače tovaru, systém inteligentných notifikácií.

Technická podpora

Na nami predávané výrobky poskytujeme plnú technickú podporu formou blogu a zákazníckeho helpdesku.

Kurzy a školenia

V prípade záujmu poskytujeme kurzy pre začiatočníkov s 3D tlačou. Kurzy sú u nás dostupné nielen pre deti a dospelých, ale aj pre firmy, inštitúcie a školy.
Managment Team iFox s.r.o.

Bianka Liška Lőrincz

Image

Roland Liška

Image
Spoločnosť iFox s.r.o. bola založená v roku 2018, po niekoľko ročných skúsenostiach v oblastiach IT, manažmentu a 3D tlače. Čítaj ďalej >
Kontaktné údaje
Telefón: +421901770809
E - mail: info@ifox.sk

Vytvoril : ElektroLab.eu | Notifi.eu | Joostyle.com |
IFox s.r.o.

Podzáhradná 55/36
94504 Komárno - Nová Stráž
IČO: 51312441
DIČ: 2120671542
IČ DPH:SK2120671542
EORI:SK2120671542
Zapísaná obchodnom registri okresného súdu Nitra vložka č. 44861/N

iProf s.r.o.
Senný trh 7
94501 Komárno
IČO : 54137721
DIČ : 2121585576
Zapísaná na OR súdu Nitra, Vložka číslo : 55583/N

Prevádzka : Podzáhradná 36, 94504 Komárno - Nová stráž