Napísali o nás

3D tlačiarne z Komárna dobýjajú Slovensko. Mieria do detských izieb i kancelárií

Vlastný fotorám, socha, kľúčenka alebo aj model stavebného objektu. Áno, aj tieto predmety je možné vyrobiť si doma jednoducho, prostredníctvom tlačiarne a nastavením pár úkonov. Vďaka 3D technológii sa dá zhmotniť každá predstava do hmatateľného objektu, o čom svoje vedia aj v komárňanskej firme iFox s.r.o. Rodinná firma na čele s Rolandom sa rozhodla priniesť na slovenský trh túto technológiu rovnako pre začiatočníkov, ako aj náročných klientov. 

Komárňanská firma iFox urobila odvážny krok vo svete 3D tlačiarní, keď priniesla na slovenský trh najlacnejšiu značku EasyThreed, ktorá je vhodná pre začiatočníkov, deti i dorast. Používanie týchto tlačiarní je, podľa Rolandových slov, veľmi jednoduché a rýchlo sa stali obľúbenými nie len v detských izbách, ale aj školách či menších firmách.

Nakoľko trh 3D tlačiarní stále má čo ponúknuť a Roland chcel vyhovieť aj náročnejším klientom, tak sa rozhodol rozšíriť ponuku firmy iFox aj o profesionálnejšie modely tlačiarní, ktoré sú cennou pomôckou napríklad pre architektov, geodetov a dokonca aj automechanikov. „Nadviazali sme kontakt s predajcami, ktorí vyrábajú profesionálne modely. To znamená, že tieto tlačiarne ponúkajú väčšiu pracovnú plochu, rýchlejšiu tlač a širší výber materiálu na tlač. Nakoľko komunikujeme priamo s výrobcami, tak zabezpečujeme najlepšie ceny týchto tlačiarní nielen na Slovensku a Česku, ale od 1. januára sme sa rozšírili aj na maďarský trh,“ približuje Roland.

Okrem toho, že firma garantuje nízke ceny tlačiarní, tak ich prioritou je ponúknuť celkovo výhodnú a kvalitnú kúpu. iFox tak komunikuje s overenými značkami pre výrobu tlačiarní, podrobí ich testu a až následne zaradí do predaja, pričom je samozrejmosťou aj overený a cenovo dostupný spôsob dopravy. 

Napriek tomu, že firma chce osloviť profesionálnymi tlačiarňami od značiek JGmaker a 3Diggers aj náročnejších klientov, Roland nezabúda na vekovú kategóriu, ktorá je jeho srdcu blízka. „V decembri 2020 sme sa rozhodli v dôsledku koronavírusu podporiť niektoré základné školy. Darovali sme im 3D tlačiarne, aby deti aj v týchto náročných časoch mohli rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa a pritom sa zabávať.“
V prípade zakúpenia tlačiarní, iFox ponúka nie len poradenstvo a služby pri predaji, ale aj následnú podporu počas jedného roka, servis a možnosť zakúpenia si náhradných dielov či filamentu, ktorý je potrebný pre tlač produktov. „Tlačiarne odovzdávame s nastaveným profilom pre softvér, pričom dodávame aj cenné videá pre začiatok práce s tlačiarňami.“ 

A čo ak chcete podarovať originálny darček, ale predsa si nechcete kupovať takýto stroj? iFox  ponúka priamo výrobu darčekových predmetov na požiadavku klienta, tak o originálny darček na meniny, narodeniny či blížiaci sa Valentín môžete mať postarané rýchlo a jednoducho. 

Firma iFox s.r.o. vďaka svojej novej adrese Podzáhradná 36, Nová Stráž-Komárno ponúka pre budúcich i terajších zákazníkov showroom, kde je možné si 3D tlačiarne nie len pozrieť, ale aj vyskúšať. Pre viac informácií je dostupná aj webová adresa www.tlaciaren3d.sk, Facebook Iteam alebo email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a tel. číslo +421 901 770 809. 

 


Vytlačiť  
Spoločnosť iFox s.r.o. bola založená v roku 2018, po niekoľko ročných skúsenostiach v oblastiach IT, manažmentu a 3D tlače. Čítaj ďalej >
Kontaktné údaje
Telefón: +421901770809
E - mail: info@ifox.sk

Vytvoril : ElektroLab.eu | Notifi.eu | Joostyle.com |
IFox s.r.o.

Podzáhradná 55/36
94504 Komárno - Nová Stráž
IČO: 51312441
DIČ: 2120671542
IČ DPH:SK2120671542
EORI:SK2120671542
Zapísaná obchodnom registri okresného súdu Nitra vložka č. 44861/N

iProf s.r.o.
Senný trh 7
94501 Komárno
IČO : 54137721
DIČ : 2121585576
Zapísaná na OR súdu Nitra, Vložka číslo : 55583/N

Prevádzka : Podzáhradná 36, 94504 Komárno - Nová stráž