Napísali o nás

Hľadáte si nové hobby? Vyskúšajte kurz 3D tlače!

Hľadáte si nové hobby? Vyskúšajte kurz 3D tlače!

Spoznať zákutia najnovších technologických vymožeností môže byť náročné ale nie nemožné. Firma iFox s.r.o. prináša na slovenský trh modernú technológiu v podobe 3D tlačiarní a skenerov, vďaka čomu spôsobila radosť už v nejednej detskej izbe alebo prispela k úspešnému projektu v kanceláriách. Niektorí si dokonca vybudovali takú lásku k týmto strojom, že by z nich chceli vyťažiť čo najviac. Na tejto ceste Vás môže sprevádzať odborný tým prostredníctvom školenia.

Komárňanská firma iFox s.r.o. sa vďaka svojím 3D tlačiarňam a skenerom dostala do povedomia nie len Komárňanov, ale aj celého Slovenska a Maďarska. Vo svojom portfóliu ponúka firma túto kvalitnú a modernú technológiu, a nakoľko chcel tím vyhovieť požiadavkám klientov, tak zaviedli aj novinky v oblasti servisu pre klientov. „Čím ďalej, tým viac zákazníkov, ktorí si zakúpili naše 3D tlačiarne, sa pýtalo na následnú klientskú podporu a kurzy tlače,“ hovorí na úvod Roland.

A keďže prioritou vo firme je nie len dodanie kvalitných produktov za výhodné ceny, ale aj následný servis, podpora a výučba ohľadom práce s 3D tlačiarňami, tak tím spustil už aj blog. Tam fanúšikovia tejto technológie nájdu cenné rady pre výber správneho materiálu na tlač alebo aj tipy na darčekové predmety z 3D tlače. Vytvorili aj stránku s podporou, kde sú dostupné návody na použitie pre jednotlivé modely, profily a softvéry. Nakoľko je firma veľmi otvorená inováciám, vedomostiam a pokroku, tak medzi svoje služby zaradila aj exkluzívnu novinku v kraji, a tým je kurz 3D tlače. „V našom okolí nie je možnosť zaškolenia ohľadom 3D tlačiarní a tak sme sa rozhodli, že od 15. februára budeme takéto kurzy prinášať firmám, školám, jednotlivcom i skupinám. Na novej adrese našej firmy sa nachádza priestor aj na prácu s jednotlivými druhmi 3D tlačiarní, ale aj priestor pre prednášky,“ hovorí Roland o novej službe.

Keďže sa firma teší značnej obľube na Slovensku, ale aj v susednom Maďarsku, tak kurzy budú dostupné v slovenskom a aj maďarskom jazyku, pričom ich obsahom budú všetky aspekty ohľadom 3D tlače, počnúc zoznámením sa s tlačiarňou, až po samotnú tlač projektov. Záujemcov budú školením sprevádzať Roland a Gábor, ktorí sú členmi tímu už od jeho začiatku a 3D tlačiarne pre nich nepredstavujú iba prácu, ale aj zábavu a zaujímavé vyplnenie voľného času. „Nakoľko sme obaja rodičmi a deti sú našou prioritou, tak sme pripravili pre školy výhodné interaktívne kurzy 3D tlače, ktoré prispôsobujeme študentom podľa ročníkov,“ dopĺňa Roland. Samozrejmosťou, v týchto časoch, bude aj online školenie, ktoré bude dostupné od 1. marca. Pre zákazníkov, ktorí si zakúpia 3D tlačiareň má iFox s.r.o. pripravenú aj špeciálnu zľavu -50% na školenie.

O aktualitách zo sveta 3D tlačiarní informuje iFox s.r.o. aj na svojej Facebookovej stránke Iteam, kde sa podľa Rolandových slov môžu fanúšikovia od 15. februára tešiť na súťaž o atraktívne 3D perá. Samotná firma so showroomom sa nachádza na novej adrese Podzáhradná 36, Nová Stráž-Komárno. Viac informácií nájdete na stránke www.tlaciaren3d.sk alebo členovia tímu Vám radi odpovedia na Vaše otázky prostredníctvom emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a tel. čísla +421 901 770 809.

 

Cenník a zameranie kurzu

Individuálne aj skupinová lekcie 3D tlače s praktickými ukážkami. Lekcie podľa vyžiadania v slovenskom,  alebo v maďarskom jazyku.

 • Zoznámenie sa s 3D tlačiarňami
 • Základy obsluhy 3d tlačiarne
 • Výber správneho materiálu pre 3D tlač tlač
 • Zoznámenie sa s obslužnými programami pre 3D tlač
 • Príprava 3D modelu pre tlač
 • Nastavenie tlačiarne pre 3D tlač
 • Tlač 3D modelu
 • Základná údržba 3D tlačiarne

 

 • Dospelá osoba - 49€ / osoba
 • Deti 1 - 9 ročník ZŠ - 39€ / osoba
 • Skupinová lekcia (max. 4 osoby) - 39€ / osoba
 • Pre firmy (skupina, alebo individuálne)  - 149€ / 5 osôb maximum
 • Školská hodina 3D tlače - 99€
   
   
  Vašu objednávku kurzu prosím vykonajte na tomto odkaze. Prosíme aby ste si vybrali konkrétnu variantu kurzu o ktorú máte záujem, dátum a čas konania.

Vytlačiť  
Spoločnosť iFox s.r.o. bola založená v roku 2018, po niekoľko ročných skúsenostiach v oblastiach IT, manažmentu a 3D tlače. Čítaj ďalej >
Kontaktné údaje
Telefón: +421901770809
E - mail: info@ifox.sk

Vytvoril : ElektroLab.eu | Notifi.eu | Joostyle.com |
IFox s.r.o.

Podzáhradná 55/36
94504 Komárno - Nová Stráž
IČO: 51312441
DIČ: 2120671542
IČ DPH:SK2120671542
EORI:SK2120671542
Zapísaná obchodnom registri okresného súdu Nitra vložka č. 44861/N

iProf s.r.o.
Senný trh 7
94501 Komárno
IČO : 54137721
DIČ : 2121585576
Zapísaná na OR súdu Nitra, Vložka číslo : 55583/N

Prevádzka : Podzáhradná 36, 94504 Komárno - Nová stráž