Napísali o nás

Hľadáte si nové hobby? Vyskúšajte kurz 3D tlače!

Hľadáte si nové hobby? Vyskúšajte kurz 3D tlače!

Spoznať zákutia najnovších technologických vymožeností môže byť náročné ale nie nemožné. Firma iFox s.r.o. prináša na slovenský trh modernú technológiu v podobe 3D tlačiarní a skenerov, vďaka čomu spôsobila radosť už v nejednej detskej izbe alebo prispela k úspešnému projektu v kanceláriách. Niektorí si dokonca vybudovali takú lásku k týmto strojom, že by z nich chceli vyťažiť čo najviac. Na tejto ceste Vás môže sprevádzať odborný tým prostredníctvom školenia.

Vysoko kvalitné 3D tlačiarne z Komárna!

Pred niekoľkými rokmi do povedomia verejnosti skutočne explodovali 3D tlačiarne, pomocou ktorých dokážeme vytvoriť hmatný trojrozmerný objekt z takmer každého modelu. Aj keď sa tieto zariadenia spočiatku pohybovali v cenovo nedostupných hladinách pre priemerného človeka, dnes si vďaka rôznym cenovým kategóriám môžeme ľahko vybrať tlačiareň, ktorá najlepšie vyhovuje našim potrebám a rozpočtu. Okrem toho sú teraz v našom meste k dispozícii 3D tlačiarne, a to vďaka spoločnosti iFox s.r.o. v kancelárskej budove Trend. Roland a Bianka vlastnia rodinný podnik iFox s.r.o. a spýtali sme sa ich preto na niekoľko otázok.

3D tlačiarne z Komárna dobýjajú Slovensko. Mieria do detských izieb i kancelárií

Vlastný fotorám, socha, kľúčenka alebo aj model stavebného objektu. Áno, aj tieto predmety je možné vyrobiť si doma jednoducho, prostredníctvom tlačiarne a nastavením pár úkonov. Vďaka 3D technológii sa dá zhmotniť každá predstava do hmatateľného objektu, o čom svoje vedia aj v komárňanskej firme iFox s.r.o. Rodinná firma na čele s Rolandom sa rozhodla priniesť na slovenský trh túto technológiu rovnako pre začiatočníkov, ako aj náročných klientov. 

Dve firmy z Komárna sa spojili, aby vyrobili unikátny stroj na lietanie! O nosnú súčiastku sa postará 3D tlačiareň

Technológia sa vyvíja neuveriteľnou rýchlosťou a svoje o tom vedia aj dve komárňanské firmy, ktoré sa pre celosvetovo jedinečný projekt rozhodli spojiť sily. Na prvý pohľad sa môže zdať, že lietanie nijak nemôže súvisieť s 3D tlačou ale nemožné sa stalo skutočnosťou. Svetoznáma firma na výrobu paramotorov, ktorá sídli v Komárne, poprosila miestny tím expertov na 3D tlač pre výrobu súčiastky do svojho najnovšieho stroja na lietanie. Samotný stroj bude vo viacerých ohľadoch unikátny.

Spoločnosť iFox s.r.o. bola založená v roku 2018, po niekoľko ročných skúsenostiach v oblastiach IT, manažmentu a 3D tlače. Čítaj ďalej >
Kontaktné údaje
Telefón: +421901770809
E - mail: info@ifox.sk

Vytvoril : ElektroLab.eu | Notifi.eu | Joostyle.com |
IFox s.r.o.

Podzáhradná 55/36
94504 Komárno - Nová Stráž
IČO: 51312441
DIČ: 2120671542
IČ DPH:SK2120671542
EORI:SK2120671542
Zapísaná obchodnom registri okresného súdu Nitra vložka č. 44861/N

iProf s.r.o.
Senný trh 7
94501 Komárno
IČO : 54137721
DIČ : 2121585576
Zapísaná na OR súdu Nitra, Vložka číslo : 55583/N

Prevádzka : Podzáhradná 36, 94504 Komárno - Nová stráž